Bağcılar Belediyesi İmar Durumu Sorgulama

TIKLAYINIZ

Bağcılar Belediyesi

Belediye Başkanı: Lokman Çağırıcı
İmar ve Şehircilik Müdürü: Artam Cinan
Edirne-Ankara arasında yapılmış, Türkiye´nin en önemli Otobanı olan E-80 (TEM) otoyolunun 0-2 güzergahı ile bu güzergahın D-100 (eski E-5) Otoyolunun, güneybatı ve kuzey-doğu ekspres bağlantıları arasındaki Bağcılar ilçesi bir geçit özelliği taşımaktadır. Batıda Küçükçekmece , Kuzeyde askeri arazi ve Esenler, doğuda Güngören, güneyde ise Bahçelievler ilçeleri ile çevrili Bağcılar İlçesi 22 km2 alana kuruludur.
Faaliyetler: Kazım Karabekir Semt Havuzu, Güneşli Mahallesi katlı otopark, Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü, 100.yıl Bölge Parkı,8D Sinepark ve Planetaryum, Askerlik Şubesi.

Bağcılar, Avrupa- Asya yakası üzerindedir. Edirne-Ankara arasında yapılmış, Türkiye´nin en önemli Otobanı olan E-80 (TEM) otoyolunun 0-2 güzergahı ile bu güzergahın D-100 (eski E-5) Otoyolunun, güneybatı ve kuzey-doğu ekspres bağlantıları arasındaki Bağcılar ilçesi bir geçit özelliği taşımaktadır. Batıda Küçükçekmece , Kuzeyde askeri arazi ve Esenler, doğuda Güngören, güneyde ise Bahçelievler ilçeleri ile çevrili Bağcılar İlçesi 22 km2 alana kuruludur

Bağcılar İmar durumu

Bağcılar İmar Haritaları

Dwg Formatında indirmek için TIKLAYINIZ

imar
İmar Durumu Sorgulama
Yönetmelikler - İşlemler