Gaziosmanpaşa Mimarlık Firması

Gaziosmanpaşa Mimarlık Ofisi ;


Şirketimiz 2006 yılında ARVONA Yapı Mimarlık Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak , İstanbul Çekmeköy’de açılmıştır. "ARVONA MİMARLIK" alışveriş merkezleri, eğitim yapıları, oteller, hastaneler, konferans salonları, sinemalar,iş merkezleri, villalar ve konutları içeren geniş çaplı, her tip yapı konusunda deneyimli . Sahip olduğu insan gücü ve geliştirdiği sistemleri ile bir projeyi en başından en sonuna kadar yönetebilen, mimari ve iç mimari proje, inşaat proje yönetimi hizmetleri vermektedir.

HİZMETLERİMİZ

•Yapı Ruhsatı
•Mimari Proje
•İç Mimari Proje
•Mimari Danışmanlık
•İnşaat Proje Yönetimi
•3 Boyutlu görselleştirme ve Animasyon sunumları

Gaziosmanpaşa Mimarlık Ofisimiz; Her proje bizim için yeni fikirlerin açığa çıktığı, orijinal ve özgün birer fikir eseridir. Bizce her proje yeni, her proje özel, her proje kalıcıdır. Sunduğumuz hizmetlerimiz  O  projenin tip ve müşterinin seçimine göre farklılık gösterebilir. Bazı projelerimizi proje ve uygulama birlikte yönetirken, bazılarını da biz tasarlarız başkaları uygulamaktadır.Entegre çözümler sunmak için, mimarlar, iç mimarlar, inşaat mühendisleri, makine ve elektrik mühendisleri ile birlikte mimari ve diğer birimler arasında (betonarme, elektrik, mekanik tesisat vs.) kapsamlı entegre ekipler sağlarız. İç Mimarlık tasarım ekibimiz mekan planlamasından teslim edilmesine kadar, bir binanın iç tasarımının her boyutuyla ilgili olarak proje kontrollük hizmetleri de vermektedir.

 

Gaziosmanpaşa Mimarlık Firması; İş sürelerinde meydana gelmesi muhtemel gecikmeleri önceden görmenizi sağlar, Bütçe dışına taşmaların engellenmesi sağlanır, Projenin başından sonuna kadar maliyetleri denetler ve bütçeden tasarruf bile sağlanabilir, Sözleşme şartlarına uyum ve uyumsuzluklar ayrıştırılır, İnşaat sektöründeki türlü yolsuzluklardan sizi korur, İleriye yönelik oluşması muhtemel teknik sorunların önüne geçilir, Tasarım-zaman-bütçe optimizasyonu sağlar, Tüm resmi işlemlerde sürat ve ekonomi sağlanır, Hangi etapta ne gibi dökümantasyona ihtiyaç olabileceğini önceden ön görerek daha sağlıklı proje dokümantasyonunu temin eder, Tutarlı ve profesyonel bir kadro ile çalışma rahatlığı sağlar, Proje süresince nakit akışınızı planlamanızı sağlar,Her üründeki en üst kalite ürün ve hizmetin alımını,zamanında ve bütçeye uygun olarak temin eden bilgili ve piyasanın içinden bir takım sağlar,İş tesliminden sonraki süreçte her kalem işte sıfır eksikle iş teslim almanızı sağlar.


İmar Durumu Sorgulama
Yönetmelikler - İşlemler